O Roll Up systému

Inovativní reklamní roll-upy pro vaši profesionální prezentaci

Systém roll-up lze charakterizovat jako moderní a zejména mobilní formu propagace. Skladný reklamní poutač může prezentovat vaši firmu, výrobek, či produkt na výstavě, veletrhu, firemní prezentaci, konferenci nebo kdekoli jinde. Profesionální roll-up systémy naleznou uplatnění téměř ve všech oblastech „firemního života“.

Co si představit pod pojmem „roll-up“?

Ve své podstatě se jedná o speciální kazetu, do které se nasouvají graficky zpracované firemní nebo produktové informace. Potřebujete-li zaměřit pozornost klientů nebo posluchačů na jinou informaci, jednoduše původní grafiku vyměníte za jinou. Ale profesionální roll-upy mají spoustu dalších výhod, kterých by bylo škoda nevyužít.

Mezi největší přednosti roll-up systémů patří:

Posouváme prezentaci vaší firmy ještě dál

Zapomeňte na neprofesionální a nudné prezentace nebo zdlouhavé přednášky bez jakékoli přidané hodnoty. Zaujměte potenciální klienty nebo obchodní partnery novou inovativní metodou, která působí zejména na jejich vizuální smysly. Informace prezentované prostřednictvím roll-up systémů, zajisté zaujmou více, než obyčejná prezentace, či slovní výklad, který je v době moderních technologií již tak trochu passé.

Kde naleznou roll-up systémy uplatnění?